La Cabana El Vaixell
La Cabana El Vaixell
19 19:45
Lois
20 20:30
Mareta Bufona
21 21:15
Extraperlo
22 22:15
Zulu Zulu
23 23:00
Belako
0 00:15
EOTR Djs
Estrella Damm La Cova La Cabana Masia El Vaixell
Estrella Damm La Cova La Cabana Masia El Vaixell
17 17:30
Germà Aire
18 18:15
Maria Arnal i Marcel Bagés
19 19:00
Papa Topo
19:00
Inspira
19:45
Kiko Veneno
20 20:45
The New Raemon
21 21:10
Villagers
22 22:15
Manel
22:10
Biscuit
23 23:00
ZA!
23:50
Trepàt
23:30
Unknown Mortal Orchestra
0 00:35
Wilco
00:35
(Secret Show)
1
2 02:05
Los Bengala
02:10
Triángulo De Amor Bizarro
3 03:10
Delorean
03:00
Mòdena Djs
4 04:10
Guille Milkyway
(Dj Set)
La Cova Estrella Damm La Cabana Masia Mediterràniament Daurada Terrassa El Vaixell
La Cova Estrella Damm La Cabana Masia Mediterràniament Daurada Terrassa El Vaixell
11 11:30
Trau
12 12:15
Bearoid
13 13:30
James Supercave
14 14:20
Le Parody
15
16
17 17:30
Emilio José
(e Os Indígenas)
18 18:15
Nacho Umbert
19 19:05
Terrier
19:05
Niño de Elche
20 20:05
Basia Bulat
21 21:05
Doble Pletina
21:50
Sen Senra
21:05
Balthazar
22 22:35
Odio París
22:10
The Divine Comedy
23 23:20
Baywaves
23:25
Nada Surf
0 00:05
(Secret Show)
00:30
Kula Shaker
00:50
Perro
1 01:50
Joe Crepúsculo
01:40
Lindstrøm
2 02:40
!!!
3 03:00
Vida Djs
03:50
2manydjs
(Dj Set)
La Cabana El Vaixell
La Cabana El Vaixell
17 17:30
Est Oest
18 18:30
Betty Belle
19 19:55
Hazte Lapón
19:15
Espaldamaceta
(Secret Show)
20
21 21:00
Ultimate Painting
22 22:00
Rodrigo Amarante
  • Sáb, 2 Julio 2016
12:15 Bearoid
14:20 Le Parody
  • Jue, 30 Junio 2016
19:45 Lois
21:15 Extraperlo
23:00 Belako
  • Vie, 1 Julio 2016
18:15 Maria Arnal i Marcel Bagés
19:45 Kiko Veneno
  • Sáb, 2 Julio 2016
18:15 Nacho Umbert
20:05 Basia Bulat
  • Dom, 3 Julio 2016
19:15 Espaldamaceta (Secret Show)
22:00 Rodrigo Amarante
  • Vie, 1 Julio 2016
22:15 Manel
00:35 Wilco
03:10 Delorean
  • Sáb, 2 Julio 2016
22:10 The Divine Comedy
00:30 Kula Shaker
02:40 !!!
  • Jue, 30 Junio 2016
20:30 Mareta Bufona
22:15 Zulu Zulu
00:15 EOTR Djs
  • Vie, 1 Julio 2016
17:30 Germà Aire
22:10 Biscuit
23:50 Trepàt
02:05 Los Bengala
03:00 Mòdena Djs
  • Sáb, 2 Julio 2016
17:30 Emilio José (e Os Indígenas)
19:05 Terrier
21:50 Sen Senra
23:20 Baywaves
00:50 Perro
03:00 Vida Djs
  • Dom, 3 Julio 2016
17:30 Est Oest
18:30 Betty Belle
19:55 Hazte Lapón
21:00 Ultimate Painting
  • Vie, 1 Julio 2016
19:00 Papa Topo
20:45 The New Raemon
23:00 ZA!
00:35 (Secret Show)
  • Sáb, 2 Julio 2016
21:05 Doble Pletina
22:35 Odio París
00:05 (Secret Show)
01:50 Joe Crepúsculo
  • Sáb, 2 Julio 2016
11:30 Trau
13:30 James Supercave